Noslēdzot Nafplionu

wp-1459144438360.jpgNedēļa Nafplionas pievārtē ir noslēgusies. Mūsu iepazīšanās ar Grieķiju ilgs vairs tikai dažas dienas, kad dosimies uz Kalamatu. Vietu, kas ir izcelsme pasaules vislabākajām olīvēm un olīveļļai.

Diemžēl fotogrāfijas pievienošu, kad būsim atpakaļ Berlīnē, jo mans advancētais fotoaparāts nevar pievienoties vietējam bezvadu tīklam, tāpēc bildes nevaru pārsūtīt. Jāparunā gan būs ar Kati, lai viņa kādu foto ievieto, jo viņas telefons ir daudz labāks. Vismaz attiecībā uz fotografēšanu. (Šeit gan pieliku vienu, ko uzņēmu ar savu telefonu. Skats no mūsu mājiņas uz sniegotajiem kyllini kalniem)

Vakar centāmies atbildēt jautājumu, kāpēc tikai tagad esam Grieķijā. Patiesībā, šī valsts mūs līdz šim ir tikai pozitīvi pārsteigusi. Nafpliona tiešām ir ļoti smuka pilsēta, un varu tikai iedomāties kā šeit izskatās īstajā sezonā. Tā neatpaliek, un brīžiem pavisam noteikti “sit pušu” izslavētās Itālijas pērles. Un cilvēki šeit arī vairs nav tik resni, jo mēs pamanījām, ka sevišķi Atēnās cilvēki kopumā ir resni, pat ļoti resni. Man likās, ka big fat greek wedding ir tikai filmās, bet tā nav. Vēl vairāk tas ir pārsteidzoši redzot, cik liela augļu un dārzeņu bagātība šeit valda. Un tad vēl visas iespējamās jūras veltes, kuras pamazām cenšamies nogaršot!

Labi. Beigšu rakstīt, jo jāsavāc ir mantas un jāpaēd mūsu izdomātās grieķu brokastis. Ar svaigiem tomātiem, dillēm, olīvēm un citiem labumiem. Mazie grieķu stāstiņi ar fotogrāfijām sekos nedēļas beigās.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s