Vecums vai mistērija?

Tiešām, nevaru to izskaidrot, bet šogad man praktiski nav intereses par Eirovīziju. Tie, kas mani pazīst ilgāk, zinās, ka citus gadus esmu ļoti aktīvi interesējies par šo notikumu. Noklausījies visas dziesmas, izteicis savus komentārus un prognozes. Bet vakar pirmā pusfināla skatīšanās notika starp bērnu likšanu gulēt un ēdiena gatavošanu. Jāteic gan, ka bērni jau tikpat kā gulēja, un ēdienu bērnu dārzam (kartupeļu zupa pamatēdienā, biezpiena krēms ar griljāžu saldajā), gatavoja Kate.
Taču vislielākais rādītājs, ka Eirovīzija savu valdzinājumu manās acīs un ausīs ir zaudējusi, bija fakts, ka mēs raidījumu nenoskatījāmies līdz galam. Kas citreiz nemaz nebūtu bijis pat iedomājams. Dziesmas noklausījāmies, finālā iekļuvušo dziedātāju paziņošanu tā arī nesagaidīju. Es varētu teikt, ka man viss bija skaidrs :), bet tas būtu pārlieku iedomīgi. Nu vismaz pie dažiem es kļūdījos – kādus 6 pateicu pareizi, un tā ir samērā zema kvota. Par dažu dziesmu iekļūšanu un dažu neiekļūšanu es biju ļoti pārsteigts. Bet tas jau, laikam, ir kā ar jebkuru lietu – lai būtu labs, ir daudz jātrenējas. Es savas ausis šoreiz nebiju “piešāvis”, līdz ar to visas dziesmas klausījos pirmo reizi.
Kopumā man šķiet, ka Latvijas dziesma nemaz nav slikta, un tai ir zināms potenciāls, taču visu sagrauj pirmais kārtas numurs pusfinālā, un tas jau daudz gadu laikā ir pierādījies, ka labāk ir uzstāties beigās nekā sākumā.
Noslēgumā neliela fotokolāža. Igauņu dziedātājs Juris man ļoti atgādināja vācu dziedātāju Max Raabe. Tikai pa vidu aptuveni 30 gadi. Juris gan ir baritons, Raabe tenors, bet tajā zilajā divrindu uzvalciņā viņa tēls bija tāds vecmodīgi stilīgs, un ļoti līdzīgu esmu redzējis arī Max Raabe.
juerimax

Advertisements

3 thoughts on “Vecums vai mistērija?

  1. Es par E-vīziju arī esmu interesi zaudējis. Nejauši gan sanāca zviedru puiša dziesmu noklausīties, nezinot, ka tā ir E-vīzijas dziesma.
    Končita, manuprāt, bija šī pasākuma bezgaumības kalngals.

      1. Ņemot vērā, ka arvien biežāk klausos Frenku Sinatru un Džoniju Kešu, varētu būt, ka gadi dara savu. :D

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s