Yum, Yum – garšīgi!

IMG_20160628_072707
Nu kā tas ir iespējams – tu dod bērnam uz skolu līdz dažādas veselīgas lietas un arī kādu našķi, bet bērns no skolas atnāk ar yum yum paku. Nu respektīvi roltonu. Mūsu pavārmāksla pret roltonu ir bezspēcīga. Turklāt, ja vēl makaroni tiktu aplieti ar ūdeni. Bet nē, paka tiek atplēsta, makaroni izņemti, tad mazā paciņa ar garšvielu maisījumu atplēsta, maisījums uzkaisīts uz sausajiem makaroniem, un tie tiek grauzti. Kā čipši vai krekeri. Drausmīgi! :)
Ja vēl tas atgadītos vienu reizi, tad varētu saprast – viss taču ir jāpamēģina, bet Džo jau vairākkārt ir pārradies mājās ar šādu paku, jo skolā puikas tā ēdot. Šīs pakas iespējams nopirkt visos avīžu kioskos ap skolu. Un mūsu brīdinājums – nenest mājās šitos draņķus, ir pilnīgi bezspēcīgs. Kabatas nauda tiek investēta spēļu maināmajās kartiņās (tagad ir kaut kādi pūķi aktuāli) un labprāt arī yum yum makaronos.
Es tos, piemēram, ēdu siltus. Pamēģināju arī grauzt, bet man negaršoja. :)

Advertisements

3 thoughts on “Yum, Yum – garšīgi!

  1. Vitasa (Vitasu jus zinat) gimene ir loti svarigs ediens, francu virtuve ka neka, bio partika utt. Un ari Vitass piekera puiku uz ielas grauzot yum yum no pakas :D Un Karlis man liekas velarvien vinus perk, bet nu jau vins vinus aplej ar karstu udeni, jo vinam tacu ir 27gadi :D

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s