Vīru lieta

img_20161112_124039_resized_20161114_105031671

Nedēļas nogale 10 veču kompānijā lielā mājā pilnīgi bez sievietēm. Izklausās trakāk nekā tas patiesībā ir. Tieši šādu nedēļas nogali aizvadīju ar dažiem vācu draugiem ļoti smukā vietā pie Baltijas jūras. Jeb kā vācieši saka – Ostsee.
Ko dara 11 vīri, tikuši brīvībā no sievām un bērniem? Staigā gar jūru, sporto, iet pirtī, spēlē galda tenisu un pokeri. Paši gatavo garšīgas vakariņas, mazliet iedzer. Vai nu tie ir jaunās paaudzes pieaugušie vīrieši vai vienkārši par padsmitniekiem mazliet vecāki (lielākā daļa ap 40), bet pārdzerties nevienam negribējās un arī jēlas anekdotes par sievietēm neviens nestāstīja. Šķiet, ka pilnīgi tiek sagrauts priekšstats par vīriešiem, bet nu tāda ir realitāte. Un man šī realitāte patīk. Par ko tad var runāt, ja ne par alkoholu vai sievietēm? Galvenais sarunu temats bija futbols. Kā gan citādi? No vāciešiem jau neko citu nevarēja sagaidīt. Bet tad vēl visi aktīvi diskutēja par automašīnām, par sportošanu, kvalitatīvu ēšanu, mazliet darbu. Ko vīrieši ēda? Katrā ziņā ne burgerus un gumijas lācīšus, bet gan meža gaļas cepeti (pašu gatavotu), arī liellopa gaļas cepeti (paša gatavotu), salātus, kartupeļus, sarkanos kāpostus. Ko vīrieši dzēra? Galvenokārt alu, tad arī vīnu un džinu ar toniku.
Tad vēl viņi gāja pirtī un pēc tam pliki skrēja peldēties uz jūru.
Un visas nedēļas nogales garumā Tramps pat ar vienu vārdu netika pieminēts! Tas vien jau šķiet neticami!
Es domāju, ka galvenais, kas visiem klātesošajiem bija raksturīgi, ka viņi bija pieauguši. Nevis 40gadnieku ādā, bet ar padsmitnieka psihi. Pozitīvi, par sevi pašpārliecināti, ģimeniski, bet ar ambīcijām.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s