Jaunajā gadā!!!

mde

Labvakar, lasītāji!
Protams, ka mēs nepadosimies, jo arī šajā gadā esam apņēmušies turpināt blogu. Kā jau ierasts. Brīžiem tas ir ļoti viegli, brīžiem ļoti grūti un neiespējami. ir pagājuši vairāki gadi, taču vēl aizvien vislasītākais ieraksts ir muļķīgākās vācu šlāgermūzikas TOP, un tas nozīmē, ka mums lasītājiem ir jādod tas, ko viņi vēlas un meklē. Tā arī mēģināsim darīt. Atgriezties pie pārbaudītām vērtībām.
Katrā ziņā Vecgada vakaru ar glanci esam pavadījuši Rīgā. Mediji un ļaudis apkārt gaužas par grūto dzīvi, taču gaisā lido tūkstoši. Ja kādreiz vecgada vakarā bēgām no Berlīnes, jo nemitīgā spridzināšana brīžiem kļuva neizturama, šogad likās, ka Rīga ar lieliem soļiem pietuvojas Berlīnei. Un tas noteikti ir labklājības rādītājs, ja vecā gada pēdējā vakarā runā ne tikai prezidents, premjers, uz galda ir siļķe kažokā un pīrādziņi, Rīgas Šampanieša pudeles ir nomainījušas skābeni franču izstrādājumi un gaisā lido krāsainas svētku raķetes. Tas ir skaisti, forši un pareizi.
Mūsu Berlīnes ikdiena turpinās. Mēs esam veikuši varenus darbus pēdējās gada dienās, izdarījuši daudzus secinājumus par dzīvi un draudzību. Un arī par mums pašiem.
Viss iet un turpinās! Gan šis blogs, gan izdomātie plāni un projekti. Gan cilvēki un stipras draudzības!

Advertisements

3 thoughts on “Jaunajā gadā!!!

      1. ejot uz pilsētas lielo salūtu, varēja droši kaut nedaudz iztēloties, kā ir, kad visu laiku apkārt ir sprādzieniem, šāvieniem līdzīgas skaņas, zinot, ka tā ir pirotehnika

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s