Miera ielas apbalvojums

Ceļojumus salīdzinošā mājas lapa Travelsupermarket izveidojusi Eiropas pilsētu stilīgāko rajonu indeksu, kurā godpilno otro vietu ieguvusi Miera iela! Uzreiz aiz Berlīnes Kreuzberg rajona. Tas nekas, ka Miera iela ir varbūt 50 reižu mazāka par Kroicbergu, bet indeksā tika vērtēti kafejnīcu un neatkarīgo bodīšu daudzumi kā arī populāro veikalu ķēžu nesastopamība.
Šī ir lieliska ziņa, un mūsu galvaspilsētai šādi “magnēti” ļoti labi noderēs, jo Rīga taču ir kas vairāk kā vecpilsēta, Alberta iela un tirgus. Protams, ja tūristu plūsmas mainīs savus maršrutus, jāuzmanās, lai Miera iela nezaudētu savu pseidonekomerciālo šarmu.

Raksts travelbook.de

Advertisements

2 thoughts on “Miera ielas apbalvojums

  1. Reiz pa reizei sanāk braukt pa Miera ielu. Laikam, ja speciāli nemeklē, tad “šarmu” un “bodītes” pat pamanīt nevar, pat, ja speciāli pa malām skatās. Man tik ļoti šķiet, ka Miera ielas Republika ir tik ļoti uzpūsts mārketinga burbulis, ka tūristi varētu būt arī vīlušies.

  2. Ja kāds man “uz sitienu” vaicātu, ar ko man Rīgā saistās Miera iela, nedomājot atbildētu – ar šokolādes fabriku “Laima”(un burvīgo aromātu , ko tā izplata ) un ar Dzemdību namu, kurā pasaulē nāca visi mani trīs mazdēli… Mīļa vieta. Un nekādas komercijas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s