Daudz laimes vārda dienā!

Papildus visiem šodienas sveicējiem pievienojos arī es pats un apsveicu sevi vārda dienā!
Ar mūziku, kas man uzdzen patīkamu nostaļģiju un jaunības maksimālismu. Ar mūziku, kas mani tik daudz ir iedvesmojusi, un kuru es vakar vakarā pirms iemigšanas klausījos. Un prātoju par dzīvi un lietām. Un par virzību. Par to, ka ir svarīgi, dzīvojot un darot lietas, uz kaut ko virzīties. Pretējā gadījumā visam zūd jēga.
Kā jau esat pamanījuši, pēdējās nedēļās esmu bijis sevišķi slinks rakstītājs, taču tas tā ir noticis, jo bezgala daudz darbu un pienākumu ir uznācis, un es knapi to visu spēju paveikt, līdz ar to negribas sēdēt vēl vismaz pusstundu ilgāk pie datora, lai ierakstītu kādu vērtīgu vai mazāk vērtīgu bloga ierakstu. :)
Bet no nākamās nedēļas esam atvaļinājumā, un tas nozīmē, ka mēs, ja vien internets to pieļaus, sniegsim aktuālu informāciju par to, kur esam un ko darām. Kur būsim un ko darīsim – tas lai vēl paliek noslēpums. :)
Lai to uzzinātu, apmeklējiet šo blogu nākamajā nedēļā.
Žans Mišels Žārs ir viens no maniem jaunības dienu elkiem. Neliekuļošu un teikšu, ka esmu dzirdējis visu, ko viņš ir sarakstījis un izdevis. Arī pirmos albumus, vai nepopulārus albumus kā Music for Supermarkets, kas iznāca stipri limitētā versijā. Kaut gan tagad jau visus limitētos ierakstus var dzirdēt arī youtube, un tas mūzikas mednieka kaifs ir zudis. :)
Oxygen man patīk, bet nav mans mīļākais albums. Man vistuvākie ir Zoolook un Revolutions, kaut arī drīzāk tam ir individuāli emocionāls raksturs nevis muzikāli kvalitatīvs. Viņš ir mūzikas inovators, turklāt spēj radīt fascinējošu noskaņu, un vismaz daļas no Oxygen ir dzirdējis ikviens no mums.

Advertisements

One thought on “Daudz laimes vārda dienā!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s