Izbrauciens pie saules

Mūsu gada ritms ir pakārtots bērnu skolas brīvlaikam, tāpēc atvaļinājumi tiek cieši saskaņoti ar skolas kalendāru. Līdz ar to sanāk, ka divas reizes gadā (vasaras neskaitot, jo tās pieder Latvijai) mēs varam ceļot. Iespēju robežās to arī darām. Tā kā atvaļinājumu laiki ir zināmi savlaicīgi, cenšamies visu izdarīt savlaicīgi, jo ir jau zināms – jo laicīgāk tiek nopirktas biļetes, jo lētāk tās var dabūt. 

Tāpēc tagad esam mūsu ceļojumā Taizemē, kuru iesākām plānot jau aptuveni pusgadu iepriekš. Programma līdzīga kā daudziem Taizemes braucējiem – dažas dienas Bangkoka un tad kāda no salām. Tā kā mūsu komandā ir dalībnieki, kuri vēlas pēc iespējas mazāk lidot, sapratām, ka jāizvēlas sala, kas no Bangkokas salīdzinoši ātri ir sasniedzama ar autotransportu. Tieši pašlaik esam ceļā uz Ko Čangu Taizemes austrumos pie Kambodžas robežas, tāpēc par salu varēšu pastāstīt vēlāk, bet par Bangkoku neliels kopsavilkums ir skaidrs – sevišķi pašā sākumā bērni piedzīvoja pamatīgu kultūras šoku. Mums ar Kati bija daudz vieglāk, turklāt es pats pirms vairākiem gadiem Bangkokā jau biju bijis, taču viņi abi ar visu to haosu, troksni, smakām un smaržām galā netika. Viņiem vienkārši gribējās prom no šejienes, un saprotams, ka visu ceļošanu tas vieglāku nepadarīja. 

Redzēsim kā mums ies tālāk. Vismaz pašlaik kopējā atmosfēra jau ir būtiski uzlabojusies, vienīgi karstumam vēl pieraduši neesam. Taizemē šis ir praktiski viskarstākais laiks. Taču nav ļaunuma bez labuma – tik daudz siltuma un saules jau sen nebijām saņēmuši.

Nemāku no telefona bildēm komentārus pielikt, tāpēc bez nosaukuma. Mēs ar šausmām secinām, ka ir neiespējami tik īsā laikā visu ieraudzīt un pagaršot, taču vajag uz to tiekties. :)

Advertisements

2 thoughts on “Izbrauciens pie saules

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s