Latvijai jāuzvar Vācija!

Bet vispirms par Eirovīziju.
Biju pozitīvi pārsteigts par portugāļu džeka uzvaru, bet tā kā jau pirms tam biju teicis, ka šī dziesma man labi patīk, esmu priecīgs par šādu iznākumu. Jāteic, ka arī favorizētā itālieša dziesma man patika, taču tā nespēja nopietni iesaistīties cīņā par zelta medaļu.
Arī bulgāru puiša dziesma, kaut arī gaudu balāde, man ļoti labi patika.
Eirovīzija ir beigusies, taču hokejs vēl nedrīkst beigties! Vismaz divām spēlēm vēl vajadzētu notikt – šodien pret Vāciju, parīt pret Kanādu. Kaut arī vācieši ir favorīti, savus 5 eiro bwin uzliku uz mūsu komandu. Pat, ja to naudu pakāsīšu,  man ļoti patika mūsu komanda tajās spēlēs, kuras es redzēju. Ticu, ka kaut kāds lūzums izlases progresā ir noticis, un mūsu spēlētāji vēl pašsaprotamāk cīnīsies par ceturtdaļfinālu arī nākamajā gadā nekā tas notika šogad.
Mūsu ģimenē gan viss tik viennozīmīgi nav, jo Marta ir skaidri pateikusi, ka atbalsta vāciešus. Man tas liekas nesaprotami, taču tā diemžēl ir viņas un līdzīgu bērnu, kuri piedzimuši citā valstī, problēma. Iespējams, ka par problēmu to uzskatu tikai es, jo viņai tur viss ir pilnīgi skaidrs – Vācijas izlase viņai ir saprotama, Latvijas īsti nē. Džo ir mazliet savādāk – viņš nespēj tik viennozīmīgi šo līniju novilkt, kaut arī man ir sajūta, ka viņš emocionāli it kā arī vairāk nosveras par labu vāciešiem.
Jebkurā gadījumā bērni šogad ir ļoti daudz redzējuši hokeju, jo bija vismaz divas komandas, kuru startam bija jāseko līdz. Un tas nozīmē – vairāki vakari, kuros tika daudz par vēlu aiziets gulēt. Viņiem no tiesas hokejs patīk, un Džo jau atkal nāk klajā ar paziņojumu, ka gribētu to spēlēt.
Uzskatu, ka mūsējiem klāsies ļoti grūti, jo atšķirībā no citām izlasēm, kurās ir vai nu meistarīgāki, vai mazāk spītīgi hokejisti par Latvijas, vācieši ir ļoti sīksti. Un viņi ir sīksti ne tikai hokejā, bet arī daudzās ikdienas situācijās. Neatlaidība, sistēma un kārtība ļoti daudziem tiem iemācīta jau agrā bērnībā, līdz ar to ir pašsaprotami, ka ne tikai mūsu puiši, bet ar viņi cīnīsies līdz galam.
Cerams, ka veiksme tuvāk stāvēs mūsu izlasei!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s