10 miljoni olu

10 miljoni saindētu olu ir nonākušas tirdzniecībā Vācijā. Galvenokārt ALDI tirgos, kuros, drošības apsvērumu dēļ, olas no tirdzniecības tika izņemtas. 10 miljoni nav tik daudz, zinot, ka, piemēram, Balticovo, kas skaitās Eiropas līmenī liels olu ražotājs, gadā saražo 550 miljoni olu. 10 miljonus olu latvieši apēd Lieldienu laikā, un mēnesī latvietis vidēji apēd 16 olas. Es trīs apēdu šodien no rīta. Saceptas ar skābo krējumu, pipariem, paprikas pulveri un Provansas garšvielu. Tas tika pirktas LIDL.
Pirms dažām dienām, kad pamodos agrāk kā nepieciešams, gulēju gultā un skrolloju telefonā feisbuku. Skatījos draugu un draugu draugu ierakstus. Un man uznāca pilnīgais mazvērtības komplekss – liekas, ka visi man apkārt dzīvo smaidīgu un stilīgu dzīvi. Pērk jaunas un meklē pazudušās dārgās automašīnas, smaidīgi pozē ar draugiem bāros, laivu braucienos un mūzikas festivālos, atpūšas pie jūras Latvijā un ārzemēs. Par to jau daudz ticis rakstīts, ka feisbukā cilvēks mēģina savu dzīvi idealizēt, taču tik un tā liekas, ka visi apkārt dzīvo ar citu ātrumu un citu vērienu.
Tā nu, apēdis savas trīs LIDL oliņas, darbojos birojā, kaut apkārt ir saulains un silts laiks un meklēju skaistumu mazās lietās.

Advertisements

2 thoughts on “10 miljoni olu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s