Nenormāli reliģiska ziņa…

Kas tas ir par ēdienu?

Bet patiesībā jau nemaz ne tik reliģiska. Ziņa ir par politiķu un pilsoņu attiecībām. Par sabiedrisko līgumu, kas, uz papīra neuzrakstīts, sasaista mūs kopā uz mūžīgiem laikiem. Kamēr vien poastāvēs valstis kā ģeopolitiski veidojumi, un kamēr vien būs politiķi, kurus tauta deleģēs.
Man kā kristietim vajadzētu lasīt Bībeli. Jo biežāk, jo labāk, taču es to neesmu darījis jau sen. Un, ja man nav ne mazāko šaubu par ticību, tad par baznīcu kā reliģijas institucīju, man šaubas pārņem regulāri. Bet kā jau mēs zinām – par reliģiju un politiku labāk nediskutēt.
Tātad, lai pildītu savu kristieša pienākumu un kaut nedaudz nonāktu regulārā saskarsmē ar Bībeli, esmu telefonā uzlicis aplikāciju, kas katru dienu man piedāvā kādu Bībeles pantu. Jāteic, ka tādā veidā šo grāmatu esmu atklājis no jauna. Ar šodienas pantu man gribētos padalīties, jo tas apliecina cilvēku uzticēšanos un paļāvību uz vadoņiem, kas rūpēsies par saviem pavalstniekiem.
Pāvila 1. vēstule Timotejam, 2. nodaļa.

1 Tad nu es pamācu tevi vispirms turēt lūgšanas, pielūgšanas, aizlūgšanas, pateicības lūgšanas        par visiem cilvēkiem,
2 par valdniekiem un visiem, kas ir augstā amatā, lai mēs dzīvotu mierīgu un klusu dzīvi visā           dievbijībā un cienībā.
3 Tas ir labi un patīkami Dieva, mūsu Pestītāja, priekšā,
4 kas grib, lai visi cilvēki tiek izglābti un nāk pie patiesības atziņas.

Bildei, protams, nav nekāda sakara ar šo ierakstu. Tas ir atjautības uzdevums – kas tas ir par ēdienu, kas redzams attēlā? Uzreiz saku – atbilde ir grūtāka nekā pirmajā brīdī varētu šķist. :)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s