Futbols ir beidzies!

Attēlā ir sporta laukums, bet lauka hokejam domāts. Izrādās, ka Latvijai nav savas lauka hokeja komandas, un Martai, kura šajā sporta veidā trenējas, līdz ar to ir labas izredzes kļūt par Latvijas izlases spēlētāju, ja tāda tiktu kādreiz uztaisīta. :)

Vai šajā valstī bija kāds, kurš paredzēja Vācijas izlases izkrišanu no pasaules čempionāta jau grupu fāzē? Iespējams, ka kāds bija, bet šis cilvēks, noslēpies no sabiedrības, visdrīzāk sēdēja savā tumšajā istabiņā un savu viedokli skaļi nepauda, jo mediji, kurus es pirms čempionāta lasīju, pareģoja kā minimums fināla spēli. Dažāda līmeņa speciālisti prognozēja “grūtās” un “vieglās” spēles, plānoja piektā čempionu titula svinības Berlīnē, un katrs Vācija izlases spēlētājs jau savā bankas kontā redzēja papildus 250 000 EUR, kas bija apsolīti par uzvaru.
Šis scenārijs nerealizējās, un jau pirmajā spēlē pret meksikāņiem vācieši dabūja “pa pakaļu”. Kaut arī BILD laikraksts prognozēja šajā spēlē uzvaru ar 3:0.
Vāciešiem čempionāts ir beidzies, un līdz ar to kopējā futbola sajūsma Vācijā ir mazinājusies. Tas, protams, ir bēdīgi, jo svētku sajūta līdz ar to ir pazudusi. Tai vietā visi nodarbojas ar vainīgā meklēšanu, taču galvenais secinājums ir, ka izlase ir pārlieku veca, trūkst jaunu un pa īstam spēlēt gribošu futbolistu. Tirgotāji sūdzās par apgrozījuma krišanos, un fanu zonā pie Brandenburgas vārtiem Brazīlijas Meksikas spēli esot noskatījušies vien 1000 apmeklētāju. Bet aizslēgta ir vesela iela.
Kaut kā tā vasara Vācijā pašlaik ir padevusies dīvaina – laika apstākļi vismaz Berlīnē ir izcili, taču futbols ir beidzies, un politikā pašlaik valdošā koalīcija nodarbojas ar attiecību skaidrošanu nesmukā veidā. Ko darīt ar visiem tiem n-tajiem fanu piederumiem? Žurnālistiem gan bija gatavs risinājums – sarindo Vācijas karoga krāsas citā secībā, pagriez tās vertikāli un fano par Beļģiju. Izredzes sagaidīt finālu ir lielas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s